Jeugd

Waar kan je ons bereiken?

De stadsdiensten werken enkel op afspraak. Neem contact op met de dienst.

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 27-09-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Dinsdag 28-09-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Woensdag 29-09-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Donderdag 30-09-2021 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 16.30 uur
Vrijdag 1-10-2021 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 2-10-2021gesloten
Zondag 3-10-2021gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting Allerheiligenmaandag 1 november 2021
Sluiting Allerzielendinsdag 2 november 2021
Sluiting Wapenstilstand jeugddienst - Huis van het kinddonderdag 11 november 2021 tot vrijdag 12 november 2021
Sluiting Dag van de Dynastiemaandag 15 november 2021
Sluiting eindejaarsperiode jeugddienst - Huis van het kindwoensdag 22 december 2021 tot zondag 9 januari 2022

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Sigrid Darquennes (Afdelingshoofd) 016 80 56 50 sigrid.darquennes@tienen.be
Sara Ulens (Diensthoofd) 016 80 45 44 sara.ulens@tienen.be
Bjorn Jacquemijn (Medewerker) 016 80 45 46 bjorn.jacquemijn@tienen.be
Bjorn Jonckers (Medewerker) 016 80 58 36 bjorn.jonckers@tienen.be
Maarten Vanwinckel (Medewerker) 016 80 45 48 maarten.vanwinckel@tienen.be
Sophie Heylen (Medewerker) 016 80 45 49 sophie.heylen@tienen.be